دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن Sen Cal Kapimi - دانلود فیلم جدید
چهارشنبه, 28 مهر 0

دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن Sen Cal Kapimi

0
1792
بروز شده در 10 مرداد 1400
دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن Sen Cal Kapimi امتیاز کاربران : 4.5 از ۵
https://navadohasht.net/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن

کارگردان : نویسنده : محصول : سال ساخت :

خلاصه داستان

دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن Sen Cal Kapimi دانلود قسمت ۴۷ سریال ترکی تو درم را بزن زیرنویس فارسی دانلود قسمت ۴۷ سریال ترکی تو درم را بزن زیرنویس فارسی چسبیده زیرنویس فارسی و قسمت ۴۷ روز شنبه قرار میگیرد نسخه های منتشر شده هر قسمت : زیرنویس چسبیده + […]

توضیحات تکمیلی

دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن Sen Cal Kapimi

دانلود قسمت ۴۷ سریال ترکی تو درم را بزن زیرنویس فارسی

دانلود قسمت ۴۷ سریال ترکی تو درم را بزن زیرنویس فارسی چسبیده

زیرنویس فارسی و قسمت ۴۷ روز شنبه قرار میگیرد

نسخه های منتشر شده هر قسمت : زیرنویس چسبیده + زیرنویس جدا

داستان قسمت چهل و هفتم سریال تو درم را بزن :

برای فرستادن گیلاس به مدرسه ای خوب ، ادا و سرکان مجبورند وانمود کنند که یک زوج خوشبخت هستند. رقبای بزرگ مقابل آنها هیچکس نیستند جز اینگین و پیریل. در پایان این مبارزه بزرگ که با بازی آغاز شد ، البته ، برنده عشق است. سرکان و ادا تمام مرزهای بین خود را حذف می کنند.

داستان سریال تو درم را بزن :

ادا ، که تمام امید خود را به تحصیلات خود می داند ، با سرکان بولات که بورس تحصیلی بین المللی خود را قطع کرده است ، روبرو می شود و این فقط برای وی دیپلم متوسطه باقی می ماند. سرکان به شركت ادا پیشنهاد می دهد كه بورس تحصیلی خود را پس دهد به شرطی كه برای دو ماه وانمود كند كه نامزدش است. گرچه ادا در ابتدا پیشنهاد خود را رد می کند ، اما خود را مجبور می داند که وقتی شرایط یک شبه تغییر می کند ، آن را قبول کند. در حالی که وانمود می کنند نامزد هستند ، سرکان و ادا رابطه ای پرشور و در عین حال چالش برانگیز را شروع می کنند که باعث می شود همه آنچه را درست می دانند فراموش کنند. عشق ممکن است دشوار باشد ، اما به همین دلیل بسیار شگفت انگیز است.

نظرات کاربران درباره قسمت 46 سریال تو درم را بزن :

18 قسمت اول را می توان به عنوان rom com با لرزش های معمولی تابستانی عنوان کرد ، اما وقتی پدیده SCK بین تماشاگران بین المللی فاش شد ، به تدریج برای طولانی شدن دیزی به چند طرح دراماتیک نیاز داشت ، که من فکر می کنم این برای هر سریال ترکی که مورد قبول است طبیعی است. اما در کنار درام ، بسیاری از طرفداران که انتظار یک کمدی کاملاً ساده و عاشقانه سری تابستانی را داشتند ، نابود شدند ، اما برای طرفداران منصفانه ، اینها قابل درک بودند و همچنان تغییرات را پذیرفتند. به طور کلی ، عملکرد همه بازیگران تا امروز فوق العاده خوب است. آنها شخصیت های خود را به خوبی بازی کردند و طرفداران SCK یک هفته فرصت نداشتند که در مورد هر یک از شخصیت ها ، طرح ها یا حتی تیم نویسندگان اظهارنظر (خوب/بد) کنند. مطمئناً شباهت هایی با ALA ، KA یا EK وجود دارد اما خوشبختانه ، من می گویم در فصل 2 ، تیم نویسندگان آسیب های قدیمی S1 را با احساسات مثبت تدریجی وصله می کنند. برای کسانی که به تازگی شروع به تماشای این سری S1 SCK کرده اند ، توصیه می کنم از هر انتظاری ذهن روشنی داشته باشند و فقط از جریان خوب یا بد سریال (به نظر شما) تا پایان لذت ببرند. هرگز یک مجموعه 100٪ کامل تابستانی ترکیه قبل و بعد از SCK نیز وجود نخواهد داشت. شروع به مشاهده آن با وجدان روشن کنید.

نمایش آنلاین قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن :

 

آنچه خواهید دید قسمت 48 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن :

لینک های دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن

عنوان تاریخ انتشار
دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود
دانلود قسمت 47 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن زبان اصلی + زیرنویس فارسی
دانلود

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید دانلود فیلم جدید منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)