دانلود فیلم سریع و خشن ۹ - Fast and Furious 9 - دانلود فیلم جدید
یکشنبه, 04 مهر 0

دانلود فیلم سریع و خشن ۹ – Fast and Furious 9

0
240
بروز شده در 08 مرداد 1400
دانلود فیلم سریع و خشن ۹ – Fast and Furious 9 امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://navadohasht.net/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

فیلم سریع و خشن ۹

کارگردان : محصول : سال ساخت :

خلاصه داستان

دانلود فیلم سریع و خشن 9 دانلود فیلم سریع و خشن ۹ زیرنویس چسبیده دانلود فیلم Fast and Furious 9 زیرنویس چسبیده فارسی داستان فیلم سریع و خشن ۹ : سایفر برای انتقام گیری از دام و تیمش از برادر کوچکتر دام یعنی جیکوب، کمک می گیرد. نظرات منتقدان : من طرفدار زیادی برای این […]

توضیحات تکمیلی

دانلود فیلم سریع و خشن 9

دانلود فیلم سریع و خشن ۹ زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم Fast and Furious 9 زیرنویس چسبیده فارسی

داستان فیلم سریع و خشن ۹ :

سایفر برای انتقام گیری از دام و تیمش از برادر کوچکتر دام یعنی جیکوب، کمک می گیرد.

نظرات منتقدان :

من طرفدار زیادی برای این مجموعه ندارم ، اما هنوز هیچ دنباله ای از فیلم Fast & Furious 4 را از دست ندهید. و دفعه بعد ، باید با دقت در مورد اینکه آیا باید بلیط F10 را خریداری کنم ، فکر کنم.

راستش من از اول هیچ انتظاری در مورد این فیلم نداشتم. من در مورد سلیقه خودم در مورد فیلمهایی که سعی در هنر دارند بسیار جدی هستم ، اما وقتی می دانم در ابتدا یک فیلم برای سرگرمی است ، انتظار خیلی زیادی ندارم. فقط جدیدترین SFX ، موسیقی خوب ، داستان نه چندان بدی را به من نشان دهید و من معتقدم پاس خوبی خواهم داد.

متأسفانه من از این فیلم چیزی نگرفتم. بدون جلوه های چشمگیر ، داستان وحشتناک ، و از آنجا که من طرفدار هیپ پاپ نیستم ، آن را بدتر هم کنم. من تولیدکنندگان نگرش را نسبت به فن دوست ندارم. آنها بودجه دارند (200 میلیون دلار دیدم) ، اما فقط کلمه “خانواده” را تکرار کنید.

به هر حال دیدن اینکه یک سریال 20 سال در آنجا حضور داشته باشد شگفت آور است و همچنان ادامه خواهد داشت.

من خیلی شوخی در مورد فیزیک در F9 شنیده ام که فکر می کنم آنها بیش از حد اغراق آمیز هستند ، اما نه ، واقعاً خیلی بد است. F&F با هر ورودی ورود به دیوانه وار و دیوانه تر شناخته می شود ، اما من فکر می کنم که برای مصلحت خود بسیار فراتر رفته است. هیچ صحنه اکشن مرا سرگرم نکرد. هیچ یک از صحنه ها خلاق نبود ، فقط گنگ بودند. برخی ممکن است از مسخره بودن لذت ببرند ، اما من فقط تحت تأثیر قرار نگرفتم.

و داستان دقیقاً همان چند فیلم آخر F&F بود. آنها آنقدر شبیه به هم هستند که به معنای واقعی کلمه می توانید پیش بینی کنید چه اتفاقی می افتد اگر اخیراً F8 یا F7 را تماشا کرده باشید. F&F از ریشه های خود بسیار دور شده است و من از حق رای دادن صرف نظر کردم. حداقل یک اسپین آف برای بچه های ماشین و طرفداران OG بدهید ، شاید چیزی شبیه به سه F & F اول ، هیچ کس صدمه ای به شما وارد نمی کند ، Universal.

این فیلم واقعاً بد است. هزاران حفره طرح ، صحنه های اکشن مضحک و داستانی که F&F سابق را رسوا می کند. به عنوان یک طرفدار بزرگ و قدیمی این حق رای دادن ، اکنون ایمان خود را از دست داده ام. این فیلم رسوایی است و من اعتقاد ندارم که جان سینا برادر دومنیک تورتو است.

این فیلم مانند سنگ ها گنگ است. طرح مزخرف است ، انگیزه های شخصیت وجود ندارد ، ماکافین عمومی است اما همه زمان بسیار خوبی است.

من نفهمیدنی های این فیلم را نمی فهمم. فیلم های سریع و خشمگین به طرز وحشتناکی نوشته شده اند و همه آنها از فیزیک پایه سرپیچی می کنند ، اما این قسمت جالب است. این فیلم یک انفجار بود و مهم نیست که بی معنی است.

در اینجا چیزی است که من می گویم: این واقعیت را بپذیرید که این حق رای دادن 0 معنی ندارد و از آن عبور کنید. از کنش گنگ و گفتگوی احمقانه لذت ببرید ، به آن بخندید / اما با انتظار یک شاهکار به آن وارد نشوید. سازندگان F&F دقیقاً می دانند که با این فیلم ها چه می کنند ، و این کاملاً خوب است.

پخش آنلاین فیلم Fast and Furious 9 ( زیرنویس فارسی چسبیده ):

 

تریلر فیلم سریع و خشن ۹ :

لینک های دانلود فیلم سریع و خشن ۹

عنوان تاریخ انتشار
دانلود فیلم سریع و خشن ۹ زیرنویس چسبیده فارسی
دانلود فیلم سریع و خشن ۹ زیرنویس جدا
دانلود
دانلود
دانلود

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید دانلود فیلم جدید منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)